Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu...
http://ngy.sk/project/stavebniny/o-nas-0
Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu...
http://ngy.sk/project/stavebniny/o-nas-0

Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

DOMOV

Vážení zákazníci, s radosťou Vás vítame na stránkach moderného ubytovacieho zariadenia s najväčšou kapacitou v meste Trenčín a v okolí.

Atraktívna poloha v tichom prostredí 800 m od historického centra mesta robí PENZIÓN NA SIHOTI ideálnym miestom pre konanie firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv ale i rekreáciu, oddych a veríme, že oceníte aj gastronomické špeciality vysokej kvality. Výrazné zľavy pri dlhodobých pobytoch sú samozrejmosťou. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa k nám radi vrátite a my Vám opäť radi ponúkneme príjemné služby aj ceny.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE V ČASE OBEDA
pre zákazníkov reštaurácie vo dvore a parkovisku na Hurbanovej ulici.

Body EN: 

Dear customers, we are happy to welcome you to the site of modern accommodation with the greatest capacity in the city of Trenčín and vicinity.​

 

Attractive location in a quiet area 800 m from the historical city centre makes PENSION NA SIHOTI an ideal place for holding business events, training, seminars, family celebrations, but also recreation and relax.  We hope you will also appreciate gastronomic specialities of high quality served in our restaurant. Significant discounts for long term stays are the norm. We look forward to your visit and we believe you will return again.

jedalny front

odkazy PDF

denne menu: 
jedalny a napojovy listok: