Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu...
http://ngy.sk/project/stavebniny/o-nas-0
Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu...
http://ngy.sk/project/stavebniny/o-nas-0

Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

O nás

Vážení zákazníci, s radosťou Vás vítame na stránkach moderného ubytovacieho zariadenia s najväčšou kapacitou v meste Trenčín a v okolí.

Atraktívna poloha v tichom prostredí 800 m od historického centra mesta robí PENZIÓN NA SIHOTI ideálnym miestom pre konanie firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv ale i rekreáciu, oddych a veríme, že oceníte aj gastronomické špeciality vysokej kvality.

 

Výrazné zľavy pri dlhodobých pobytoch sú samozrejmosťou. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa k nám radi vrátite a my Vám opäť radi ponúkneme príjemné služby aj ceny.

Nadpis EN: 
About
Body EN: 

Dear customers, we are happy to welcome you to the site of modern accommodation with the greatest capacity in the city of Trenčín and vicinity. 

Attractive location in a quiet area 800 m from the historical city centre makes PENSION NA SIHOTI an ideal place for holding business events, training, seminars, family celebrations, but also recreation and relax

 

We hope you will also appreciate gastronomic specialities of high quality served in our restaurant. Significant discounts for long term stays are the norm. We look forward to your visit and we believe you will return again.